Stoiska i systemy wystawiennicze w zabudowie indywidualnej charakteryzują się niestandardowym projektem, wykonaniem głównie z elementów drewnianych, ...
Oferta stoisk wystawienniczych oprata na gotowych systemach: Octanorm, Maxima Light, Neorama czy trilock. Dzięki zastosowaniu tego typu konstrukcji możemy ...
Jest to zabudowa systemowa oparta na technologii octanorm. Przy użyciu tego systemu możemy wykonać połączone ze sobą boksy targowe do użytku zarówno na ...
Ścianki posterowe to standardowa zabudowa targowa oparta na systemie octanorm. Przy użyciu tego systemu możemy wykonać połączone ze sobą boksy targowe do ...

Etapy współpracy

Jest tylko 5 kroków do budowy stoiska Twojej firmy:

Projekt zabudowy20%
Wykonanie grafiki40%
Podłączenie instalacji60%
Montaż stoiska80%
Wyposażenie stoiska100%

Producent stoisk targowych

Firma MC Team sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie jako producent stoisk targowych w kraju oraz za granicą. W związku z tym jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie od projektu architektonicznego do wykonania i wyposażenia stoiska wystawienniczego.

Projekty stoisk targowych

Na początku współpracy, przygotowujemy dla Ciebie projekt stoiska. Wybieramy wspólnie rozwiązanie, które najlepiej dopasuje się do rodzaju imprezy wystawienniczej oraz typu prezentowanego produktu lub usługi. Projekt stoiska targowego będzie indywidualny lub jeżeli stwierdzisz, że ma to być już wcześniej sprawdzone rozwiązanie, przygotujemy je jako jeden lub kilka modułów systemowych. Ilość gotowych i indywidualnych projektów jest praktycznie niczym nie ograniczona. Nasze doświadczenie pozwoli dopasować finalny produkt do Twoich oczekiwań oraz potrzeb targów w których będziesz brać udział. Projektowaniem stoisk w firmie MC Team zajmujemy się z sukcesami od wielu lat. Posiadamy zarówno sprawdzone metody pracy jak i nie boimy się eksperymentować z nowymi technologiami i materiałami dostępnymi na rynku. Dzięki temu nasze stoiska reklamowe są zawsze na czasie.

Budowa stoisk targowych

Kiedy stoiska wystawiennicze znajdą się już na zaakceptowanych projektach, następuje faza ich budowy. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdej potrzeby klienta. Może to być zabudowa systemowa jak duże stoisko wykonane na indywidualne zamówienie. To wszystko ustaliliśmy już wcześniej w fazie projektowej. Od naszego pierwszego kontaktu, kiedy przekazujesz nam informację jakiego typu zabudowa targowa Cię interesuje, staramy się opracować spójną wizję stoiska. Służymy pomocą we wszelkich kwestiach technicznych oraz merytorycznych. Często zdarza się, że w trakcie budowy stoiska targowego trzeba zmienić założenia lub dodać jakąś nową funkcjonalność. Jest to naturalny proces w czasie tworzenia indywidualnych projektów stoisk i zawsze jesteśmy gotowi coś zmienić. Najważniejsze dla nas, to satysfakcja końcowa oraz możliwość prezentacji stoiska jako świetnie wykonanego przez nas zlecenia. Budowa stoiska targowego z naszą firmą, to inwestycja, która procentuje.

Montaż stoisk targowych

W naszej ofercie znajduje się również montaż stoisk targowych. Jest to usługa związana z całym procesem produkcji i zabudowy stoiska targowego. Zlecając nam wykonanie całości prac, macie Państwo pewność, że całe zlecenie od projektu po instalację stoiska promocyjnego, zostanie wykonane profesjonalnie i na czas. Co ważne, zapewniamy transport na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Oprócz działalności targowej świadczymy również dodatkowe usługi takie jak wynajem ścianek wystawienniczych , produkcja roll up czy mebli na zamówienie w tym ekspozytory POS.

Czytaj więcej

Studio graficzno-reklamowe

Nasze studio graficzno – reklamowe jest prężnie działającym i rozwijającym się działem.
Od początku swojego istnienia realizujemy kompleksowe usługi marketingowe i doradcze oparte na najnowszych rozwiązaniach.

Hide Main content block

 
logo2

Kontakt

MC Team sp. z o.o.
Adres: ul. Piłsudskiego 6, 05-120 Legionowo
Tel: (+48 22) 766-19-10
Tel: (+48 22) 766-19-11
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz więcej

Top