[slideshow width="533" height="400" align="none" caption="no" count="3" autoslide="yes"] [slider_item title="Stoiska wystawiennicze" ...
Są to wszelkiego rodzaju stoiska wystawiennicze budowane z gotowych systemów konstrukcyjnych takich jak: Octanorm, Maxima Light, Neorama, czy trilock. ...
Jest to zabudowa systemowa oparta na technologii octanorm. Przy użyciu tego systemu możemy wykonać połączone ze sobą boksy targowe do użytku zarówno na ...
Ścianki posterowe to standardowa zabudowa targowa oparta na systemie octanorm. Przy użyciu tego systemu możemy wykonać połączone ze sobą boksy targowe do ...

Etapy współpracy

Jest tylko 5 kroków do budowy stoiska Twojej firmy:

Projekt zabudowy20%
Wykonanie grafiki40%
Podłączenie instalacji60%
Montaż stoiska80%
Wyposażenie stoiska100%

Producent stoisk targowych

Firma MC Team sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie jako producent stoisk targowych w kraju oraz za granicą. W związku z tym jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie od projektu architektonicznego do wykonania i wyposażenia stoiska wystawienniczego.

Budowa stoisk targowych

Każdy nowy projekt jakim jest budowa stoisk targowych rozpoczynamy od indywidualnej analizy powierzonego zlecenia. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdej potrzeby klienta. Może to być zabudowa systemowa jak duże stoisko wykonane na indywidualne zamówienie. Od pierwszego kontaktu z klientem staramy się opracować spójną wizję stoiska. Służymy pomocą we wszelkich kwestiach technicznych oraz merytorycznych. Budowa stoisk targowych z naszą firmą, to inwesycja, która procentuje.

Montaż stoisk targowych

W naszej ofercie znajduje się również montaż stoisk targowych. Jest to usługa związana z całym procesem produkcji stoisk targowych. Zlecając nam wykonanie całości prac, macie Państwo pewność, że całe zlecenie od projektu po instalację stoiska, zostanie wykonane profesjonalnie i na czas. Zapewniamy transport na terenie całej Poslki i Unii Europejskiej. 

Oprócz działalności targowej świadczymy również peryferyjne usługi typu wynajem ścianek wystawienniczych , produkcja roll up czy mebli na zamówienie w tym ekspozytory POS.

Czytaj więcej

Studio graficzno-reklamowe

Nasze studio graficzno – reklamowe jest prężnie działającym i rozwijającym się działem.
Od początku swojego istnienia realizujemy kompleksowe usługi marketingowe i doradcze oparte na najnowszych rozwiązaniach.

Hide Main content block

 
logo2

Kontakt

MC Team sp. z o.o.
Adres: ul. Piłsudskiego 6, 05-120 Legionowo
Tel: (+48 22) 766-19-10
Tel: (+48 22) 766-19-11
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz więcej

Top